DODACÍ LHŮTY Garážových vrat Hörmann - Vážení obchodní přátelé, vzhledem k nedostatku vstupních materiálů dochází k prodloužení dodacích lhůt u Garážových vrat Hörmann až na 14 týdnů. Tato dodací lhůta se může podle zhoršující se situace COVID-19 postupně prodlužovat.

TaHoma - Řídící jednotka chytré domácnosti

TaHoma - Řídící jednotka chytré domácnosti Vám umožní ovládat svou domácnost díky internetu odkudkoliv. TaHoma řídící jednotka je systém automatizace domácnosti od Somfy, který bezdrátově ovládá vjezdovou bránu, garážová vrata, venkovní stínění, vnitřní stínění, vytápění domácnosti, alarm, osvětlení domácnosti, a další. Pokud chcete chytře ovládat svou domácnost je TaHoma řídící jednotka tou správnou volbou.

 
7800
7801178007801
   
 • TAHOMA BOX 34 2 Doprava zdarma Kód: 1811478
  TAHOMA
  Skladem

  TaHoma® je systém automatizace domácnosti. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

  TaHoma box io (TaHoma box, 1x USB napájecí kabel a 1x síť. kabel RJ45 1m)

  Logo TaHoma


  7 800 Kč
     
  Značka: SOMFY Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.